Zoek
Sluit dit zoekvak.

Gratis busvervoer naar FC Utrecht-AZ 11 mei 2022 20:00 uur

FC Utrecht – AZ  11 mei 2022 om 20:00 uur.

AZ-fans kunnen gratis meereizen naar de uitwedstrijd tegen FC Utrecht op woensdagavond 11 mei 2022 om 20:00 uur. Op initiatief van Supportersvereniging AZ en AZ wordt georganiseerd dat zij kosteloos in de bus kunnen stappen. AZ en de SV delen de kosten van het beschikbaar stellen van gratis vervoer.


Vouchers voor deze wedstrijd zijn persoonsgebonden en niet overdraagbaar.
Busvervoer

  • Busvoucher 1 per geverifieerde AZ Seizoen- of Clubkaarthouder
  • Persoon gebonden en niet overdraagbaar
  • t/m 08-05-2022 12:00u* online of in het AZ Fan-centrum
  • €9,-                                                                                                                                                                                                                     * = na zaterdag 08-05-2022 16:00u worden uitsluitend nog buskaarten verkocht als de op dat moment gereserveerde bussen nog niet vol zijn

Het vertrekpunt van het georganiseerd busvervoer is het AFAS Stadion. Op P5 kan gratis worden geparkeerd. De bussen vertrekken op 11-05-2022 vanaf 17:00 uur vanaf P4. Na terugkomst in Alkmaar is het voor meereizenden uit de Zaanstreek mogelijk met een bus mee te rijden naar station Zaandam Kogerveld.

Autocombi

Voor deze wedstrijd geldt een autocombi met een beperkt aantal parkeerplaatsen. Je kunt alleen een bestelling plaatsen als je minimaal 3 en maximaal 5 autocombi-vouchers selecteert en vervolgens 1 parkeervoucher toevoegt.

Let op: het is niet mogelijk om achteraf wijzigingen door te voeren in je bestelling, zoals passagiers in de auto toevoegen. Zorg dan ook dat je bestelling compleet is voor je deze afrekent.

  • Voucher autocombi 1 per geverifieerde AZ Seizoen- of Clubkaarthouder
  • Persoonsgebonden en niet overdraagbaar
  • t/m 08-05-2022 12:00u* online of in het AZ Fan-centrum
  • €9,-

Er dient verplicht geparkeerd te worden, op vertoon van de parkeervoucher, op het parkeerterrein van het bezoekersvak van het stadion Galgenwaard te Utrecht. De vouchers autocombi kunnen op 11-05-2022 tussen 19:15 en 20:00u worden omgewisseld bij de ingang van het bezoekersvak van het Stadion Galgenwaard te Utrecht.

Het bezoeken van de binnenstad van Utrecht of reizen met ander vervoer dan de bus of auto is niet toegestaan.

Kortom steun de mannen van AZ Alkmaar voor directe plaatsing van Europacup voetbal!!!