Zoek
Sluit dit zoekvak.

SV gaat 2024 in met meer dan 4000 leden

Beste AZ-Supporters,

Het bestuur van de Supportersvereniging AZ wenst jullie allemaal een gezond, sportief en succesvol 2024 toe.

Vanavond, zaterdagavond 6 januari, kunnen we daar het glas op heffen tijdens de nieuwjaarsreceptie in het Supportershome. Alle leden van de SV zijn van harte welkom, de receptie begint om 20.00 uur. De eerste vijf drankjes krijgen jullie natuurlijk van ons! De avond wordt opgeluisterd door zanger/entertainer Bernard Karsten. En er is een gratis loterij met als hoofdprijs een seizoenkaart van AZ!

We gaan het nieuwe jaar in met meer dan 4000 leden. In december hebben we het 4000e lid mogen verwelkomen en dat was Matt van der Wouden (foto) uit Alkmaar. Hij krijgt zijn lidmaatschap dit jaar gratis en ontvangt een attentie in het Supportershome. Op naar een mooi 2024!

Met sportieve groet,

Bestuur Supportersvereniging AZ