Zoek
Sluit dit zoekvak.

Laat vuurwerk op het veld achterwege!

AZ verloor de bekerfinale, maar de 16.000 meegereisde Alkmaarders lieten zich lange tijd beter horen dan de meerderheid aan Feyenoorders. Met de tekst ‘Alcmaria Victrix’ en het stadswapen op een megadoek liet ook Alkmaar Fanatics weer mooi de trots voor de stad zien.

Het vuurwerk dat door enkele supporters op het veld werd gegooid was een onnodig smetje op een middag waar we als AZ-supporters trots op kunnen zijn.
Velen zullen het erover eens zijn dat vuurwerk de sfeer verhoogt, maar vuurwerk hoort NIET op het veld! Het bezorgt zowel club als supporters schade vanwege boetes en striktere regels voor toekomstige sfeeracties.
Laat dit dus achterwege en zorg dat we de stijgende lijn qua sfeer en aantallen (uit)supporters komend seizoen doorzetten.

#SAMENZIJNWIJAZ #COYBIR #SAMENNAARVICTORIE #SVAZ