Zoek
Sluit dit zoekvak.

Geen alcohol bij uitwedstrijden!!

De supportersvereniging heeft op 4 juli 2022 jl. Kennis genomen van het besluit van AZ om GEEN alcoholhoudende dranken bij uitwedstrijden te verkopen! Wij Als bestuur en vrijwilligers van de supportersvereniging van AZ betreuren deze beslissing en nemen afstand van dit éénzijdig genomen besluit.

Ook willen wij iedere suggestie wegnemen dat dit besluit door AZ  is genomen in overleg  met de supportersvereniging. Er is geen overleg geweest tussen AZ en de supportersvereniging over dit besluit!! Vanuit de supportersvereniging staan wij altijd voor gastvrijheid, veiligheid en de toegankelijkheid van het voetbal bij AZ. Dit geldt ook voor de uitwedstrijden. Het rigoureus stoppen van de verkoop van alcoholhoudende dranken past ons inziens niet bij dit uitgangspunt! Wij als supportersvereniging zullen met AZ hierover in gesprek treden.

Met vriendelijke groeten,

Het bestuur en vrijwilligers van de supportersvereniging van AZ