Zoek
Sluit dit zoekvak.

Evenementenkalender: up-to-date

Een aantal door de SV georganiseeerde evenementen staan in het net begonnen seizoen inmiddels alweer op de agenda. Zo zijn er de verschilende Klaverjasdrives, is er een Keeztoernooi en zijn er – zoals gebruikelijk – ook andere activiteiten. En natuurlijk niet te vergeten: de te spelen wedstrijden van AZ worden ook in de agenda getoond.
Meer activiteiten zullen wellicht volgen, maar voor nu is de kalender up-to-date.

KLAVERJASDRIVE EN KEEZTOERNOOI IN SEPTEMBER
Op zondagmiddag 9 september al wordt er in  het supportershome weer de eerste klaverjasdrive van het seizoen gehouden. Bijna twee weken later wordt – op zaterdagaond de 22e september – het eerste Keeztoernooi gespeeld.

AL ONZE ACTIVITEITEN IN UW AGENDA?
Wilt u op uw mobiele telefoon of bijvoorbeeld via Outlook op de hoogte worden gehouden van alle of geselecteerde wedstrijden en evenementen? En ook als er wijzigingen zijn? Dat kan!
Hoe? Klik dan op de link hieronder en regel het vervolgens gemakkelijk zelf.

MEER INFORMATIE?
Kijk dan op de Evenementenkalender.