Dankbrief aan BVO VVV, Supportersvereniging VVV en Supporters VVV

Hieronder een deze week aan de BVO VVV, de Supportersvereniging VVV en de supporters van VVV verstuurde dankbrief. Dit naar aanleiding van de verleende medewerking aan de actie waarbij Marco Bellis voor het laatst een uitwedstrijd van AZ heeft bezocht.

 

Alkmaar, 28 november 2018

Beste voetballiefhebbers,

Afgelopen zondag hebben honderden AZ-supporters op een emotionele dag stilgestaan bij de laatste uitwedstrijd van onze ongeneeslijk zieke supporter Marco Bellis.

Wij willen jullie als club en supporters hartelijk bedanken voor de sympathieke manier, waarop jullie medewerking hebben verleend aan deze actie; via de stadionspeaker, het spandoek en in het algemeen de hartelijke ontvangst in Venlo. Het heeft enorm bijgedragen aan de actie, die Marco en zijn familie en vrienden tot grote steun is geweest.

Naar onze mening is dit een voorbeeld van hoe de sfeer onder voetbalsupporters moet zijn.

Nogmaals onze welgemeende dank.

Bestuur Supportersvereniging AZ