Zoek
Sluit dit zoekvak.

Bestuur blijft doorgaan in huidige samenstelling

Twee maanden geleden hebben we bericht, dat er gesprekken liepen over de samenstelling van het bestuur van de Supportersvereniging AZ.

Die zijn afgerond en we hebben besloten, met de huidige samenstelling door te gaan tot het eind van het seizoen. Dat betekent: met Marco Koning als interim-voorzitter en penningmeester, Lennie Rodenburg als secretaris, Bianca Baltus als bestuurslid bar, Ruud Ket als bestuurslid evenementen, Milo van Heugten als bestuurslid namens de redactie en Henk-Jan den Ouden als ledenadministrateur.

Ruim voor de volgende ledenvergadering in september zullen we een voorstel doen voor een nieuwe bestuurssamenstelling.

Uiteraard gaan de activiteiten van de Supportersvereniging onverminderd door.

Tot ziens bij AZ!

Vriendelijke groet,

Bestuur Supportersvereniging AZ