Zoek
Sluit dit zoekvak.

AZ – FC Antwerp in Enschede

Beste AZ-supporters,

Omdat FC Antwerp de volgende tegenstander in de Europa League is geworden, heeft de lokale driehoek in Den Haag helaas besloten dat deze wedstrijd niet in het ADO-stadion gespeeld mag worden. Daarop zijn meerdere opties bekeken om deze wedstrijd te kunnen organiseren. Vanwege de vrees voor verstoring van de openbare orde en diverse andere bezwaren bij de mogelijke speelsteden, heeft AZ besloten om het aanbod van FC Twente te accepteren om in de Grolsch Veste de 4e voorronde te spelen.

Wij hopen op jullie begrip voor deze beslissing. En wij vragen ook om AZ massaal te steunen in deze belangrijke wedstrijd. Uiteraard zal AZ voor voldoende en gratis busvervoer zorgen om deze wedstrijd bij te wonen.

Met vriendelijke groet,​
Patrick Ton
SLO AZ