Zoek
Sluit dit zoekvak.

AZ Alkmaar U15 naar toernooi Groenlo!

Beste AZ supporters,

Van 10 t/m 12 juni a.s. vindt het Internationaal “Marveldtoernooi” plaats in Groenlo Nederland. Eén van de beste Onder 15  (JO15-) toernooien in Europa, met deelname van topclubs uit Europa en daarbuiten. AZ-U15 neemt deel aan dit toernooi.  De jonge mannen kunnen support vanuit Alkmaar e.o. goed gebruiken! Steun onze jeugdafdeling langs de lijn in Groenlo!! (Zie onderaan dit bericht de flyer met meer informatie)

AZ heeft één van de beste zo niet dé beste jeugd opleiding van Nederland en gelet op de potentie van onze mooie club is het niet ondenkbaar dat de U15 zeer goed voor de dag komt op dit toernooi. 

Deelnemers dit jaar zijn: Ajax, Feyenoord, PSV, FC Twente/Heracles, AZ en Grol uit Nederland. FC Barcelona uit Spanje, Borussia Mönchengladbach en VfL Wolfsburg uit Duitsland, Odense BK uit Denemarken, Slavia Praag uit Tjechie en Red Bull Bragantino uit Brazilie. Een supersterk deelnemersveld, dat garant staat voor mooi en interessant voetbal. Forza AZ!!!